16.11.2019 20:15-22:15 AERIAL LOW FLOW & RESTORATIVE

Zapraszamy na 2 godziny wypełnione niezwykłymi dźwiękami, zapachem świec, olejków eterycznych oraz łagodnymi pozycjami w hamaku. Skupimy się na pozycjach otwierających rejony obręczy barkowej i miednicy, a także odciążających kręgosłup. Hamak będzie zawieszony nisko, dzięki czemu otrzymamy dodatkowe wsparcie ze strony podłoża. Ostatnie chwile wykorzystamy na całkowite zanurzenie w chuście, w dryfującej pozycji savasana. Wygodne ułożenie się w odprężeniu i łagodne kołysanie działają niezwykle relaksująco. Hamak zamienia się w kokon, który na chwilę oddziela nas od reszty świata. Dzięki temu można głębiej wsłuchać się w impulsy biegnące z własnego ciała i umysłu. Wiele osób podczas savasany wraca wspomnieniami do dzieciństwa, w którym kołysanie było czymś bardzo naturalnym – zarówno w czasie prenatalnym, jak i tuż po urodzeniu.

Poziom warsztatów: OPEN, zarówno dla osób praktykujących w hamaku, jak i dla zupełnych nowicjuszy

17.11.2019 12:00-14:00 AERIAL FLIPS & TRICS – warsztaty na poziomie średniozaawansowanym

Hamak do aerial jogi daje nieskończoną możliwość zabawy i tworzenia nowych wariantów dobrze znanych pozycji. Podczas tego warsztatu będziemy ćwiczyć podskoki, przewroty i akrobacje w zawieszeniu nad ziemią. Dodatkowo wykonamy szereg ćwiczeń w parach. Oczywiście zaczniemy od rozgrzewki rozciągająco-wzmacniającej i poznamy wiele technicznych detali, które ułatwią nam dalszą praktykę aerial jogi. Let’s play and let’s fly together!

Poziom warsztatów: ŚREDNIOZAAWANSOWANY, dla osób, które znają podstawowe chwyty i zaploty oraz swobodnie wchodzą do pozycji odwróconych bez asysty.

17.11.2019 14:30-16:30 „ABC” Aerial jogi – warsztaty na poziomie początkującym

Aerial joga to technika, która przy pomocy miękkiego i elastycznego materiału pomaga poznawać, doskonalić i rozwijać tradycyjne asany. Przeniesienie praktyki z maty w powietrze przynosi wiele korzyści – wzmocnienie i uelastycznienie mięśni posturalnych, odciążenie kręgosłupa od nadmiernego napięcia w przestrzeniach międzykręgowych, a także rozluźnienie i odstresowanie. 2-godzinne warsztaty wprowadzające pozwolą oswoić się z tkaniną, poznać podstawowe chwyty i zaploty i dowiedzieć się, jak pracować z ciężarem własnego ciała, przy wykorzystaniu elementu zawieszenia ciała w powietrzu.

Poziom warsztatów: POCZĄTKUJĄCY

– – – – – – – – – – – – – – – – – –
TERMIN:
– – – – – – – – – – – – – – – – – –

16-17.11.2019

– – – – – – – – – – – – – – – – – –
KOSZT:
– – – – – – – – – – – – – – – – – –
Koszt pojedynczego warsztatu: 85 zł

Udział w 2 blokach: 150 zł

Miejsce: FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)
Zapisy tylko mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
e-mail: biuro@fitology.pl
W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.

Liczba miejsc ograniczona jest do 17 osób!

Prosimy zabrać ze sobą wygodny, przylegający do ciała strój do ćwiczeń (koszulka zakrywająca ramiona, ubranie pozbawione wszelkich ostrych wykończeń typu suwaki) * Ćwiczymy boso

– – – – – – – – – –

Prowadząca:

– – – – – – – – – –

Monika Łazuk, kulturoznawczyni, pedagożka i nauczycielka jogi, założycielka OMG yoga. Po wielu latach przygody z tańcem współczesnym i teatrem odnalazła jogę, jako najbardziej zrównoważoną praktykę psychofizyczną. W 2013 r. ukończyła studia podyplomowe „Relaksacja i joga” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a w kwietniu 2015 r. odbyła miesięczny kurs nauczycielski w Indiach, Goa (RYT 200). Zafascynowana pracą z grawitacją, zdobyła certyfikat instruktora w AerialYoga-Berlin oraz uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach aerial jogi i acroyogi u polskich i zagranicznych fascynatów tych technik (m. in. Milla Floryd, Liliana Polanco, Björn Heucke, Jason Namer, Almuth Kramer, Jeppe Skovgaard). Nieustannie szuka nowych sposobów pracy z hamakiem, również w treningu funkcjonalnym, dlatego została certyfikowanym trenerem TRX(R) GSTC. Monika do niedawna mieszkała w Niemczech i uczyła w największych studiach aerial jogi w Köln i Leverkusen. Jest autorką książki “Aerial joga – antygrawitacyjny flow”.