Podczas długiego weekendu z OMG yoga możecie liczyć na kameralną atmosferę, indywidualne podejście, praktykę jogi dostosowaną do poziomu zaawansowania, chillout, pyszne jedzenie wegatariańskie i wysokie loty w hamaku do aerial jogi. Dodatkowo dla chętnych w czasie wolnym aktywny wypoczynek na łonie natury lub warsztaty rozwojowe z psychologiem, trenerem i coachem – Joanną Kaczor. Tym razem zabieramy Was do Villi Spełnione Marzenia http://villasm.pl

Event na FB:
https://www.facebook.com/events/532440937507710/

AERIAL – czyli joga w hamaku, pozwala przenieść dobrze znane asany w powietrze. Nieustanne szukanie równowagi w przestrzeni 3D pomaga wzmocnić mięśnie posturalne, z kolei pozycje odwrócone w zawieszeniu pozwalają odciążyć kręgosłup od nadmiernego napięcia w przestrzeniach międzykręgowych. Hamak można wykorzystać zarówno do ćwiczeń wzmacniających core, jak i do relaksu.

VINYASA JOGA FLOW – czyli styl jogi, zbudowany wokół sekwencji asan, dynamicznych przejść między nimi. Vinyasę wykonujemy przy dźwiękach muzyki, która pomaga znaleźć płynność i miękkość w ciele. Jest to doskonała technika do praktykowania o poranku – łagodnie budzi ciało i dodaje energii.

WARSZTATY ROZWOJOWE – „Marzenia do spełnienia” – podczas których uczestnicy będą mieli okazję zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym, co jest ważne i co sprawia, że idziemy do przodu z uśmiechem na twarzy. Warsztaty pozwolą zbliżyć się o krok do realizacji marzeń i planów.
Zajęcia będą prowadzone w dwóch blokach tematycznych:
Blok I – Na czym mi naprawdę zależy i co sprawia, że łapię wiatr w żagle
Podczas tej sesji skoncentrujemy się na odnalezieniu w sobie tych rzeczy lub doprecyzowaniu tego, co dla nas ważne i co chcielibyśmy zrealizować, a nie zawsze znajdujemy na to czas, bądź brakuje nam odwagi lub determinacji.
Blok II – Co zrobić, żeby moje marzenia stały się moją rzeczywistością
Podczas drugiego dnia warsztatów każdy z uczestników ułoży indywidualny plan, który doprowadzi go do zrealizowania swoich postanowień, marzeń, planów.

LOKALIZACJA:
Villa Spełnione Marzenia to wyjątkowy pensjonat położony w malowniczej okolicy jezior i lasu w Suchawie.
Suchawa 41
Włodawa

KOSZT:
Early bird 1 do 8.10 – 750 zł
Po 8.10 – 850 zł.
Koszt warsztatu obejmuje 4 dni zajęć z jogi, warsztaty psychologiczne, nocleg oraz wyżywienie – 2 duże, pożywne, wegetariańskie posiłki przygotowywane z naturalnych składników (śniadanie i obiadokolacja z deserem). Dojazd we własnym zakresie lub – za dodatkową opłatą – wynajęcie busa dla osób niezmotoryzowanych.

ZAPISY:
Zgłoszenia na e-mail info@omgyoga.pl , tel. 506 725 494
Potwierdzeniem zapisów jest wpłata zaliczki (bezzwrotnej) w wysokości 300 zł.

LIMIT MIEJSC: 12

POZIOM: open, zarówno dla początkujących, jak i dla osób praktykujących od dłuższego czasu.

HARMONOGRAM

piątek 08.11
przyjazd i zakwaterowanie do godziny 16:00
16:30 Spotkanie informacyjne
17:00 Obiadokolacja
19:30-21:00 Wieczorna Vinyasa Slow Flow

sobota 09.11
9-10:30 Poranna Vinyasa Power Flow
10:30 Śniadanie
12-13:15 Aerial, grupa I
13:15-14:30 Aerial, grupa II
17:00 Obiadokolacja
18:30-20:30 Warsztaty rozwojowe, blok I

niedziela 10.11
9-10:30 Vinyasa Power Flow
10:30 Śniadanie
12-13:15 Aerial, grupa I
13:15-14:30 Aerial, grupa II
17:00 Obiadokolacja
18:30-20:30 Warsztaty rozwojowe, blok II

poniedziałek 11.11
9-10:30 Vinyasa Power Flow
10:30 Śniadanie
12-13:15 Aerial, grupa I
13:15-14:30 Aerial, grupa II
Czas wolny i powrót.

PROWADZĄCE:
Monika Łazuk-Żuk – kulturoznawczyni, pedagożka i nauczycielka jogi, założycielka OMG yoga. Po wielu latach przygody z tańcem współczesnym i teatrem odnalazła jogę, jako najbardziej zrównoważoną praktykę psychofizyczną. W 2013 r. ukończyła studia podyplomowe z Jogi i relaksacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a w 2015 r. odbyła miesięczny kurs nauczycielski w Indiach, Goa (RYT 200). Zafascynowana pracą z grawitacją, zdobyła certyfikat instruktora w AerialYoga-Berlin oraz uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach aerial jogi i acroyogi u polskich i zagranicznych fascynatów tych technik. Monika do niedawna mieszkała w Niemczech i uczyła w największych studiach aerial jogi w Köln i Leverkusen. Jest autorką książki “Aerial joga – antygrawitacyjny flow”. . www.omgyoga.pl

Joanna Kaczor – psycholog, trener, coach. Na co dzień pracuje z ludźmi, doradzając w kwestiach związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. Zainspirowana doświadczeniami wyniesionymi z wieloletniej pracy w dużych firmach, obecnie koncentruje się na wspieraniu rozwoju i równowagi życiowej indywidualnych osób.
Zdobyła certyfikat coachingowy, ucząc się od najlepszych amerykańskich trenerów z CoachU International.
Pracuje zarówno z grupami oraz w ramach spotkań 1:1. Podczas zajęć stawia na autentyczność oraz na dotarcie do rzeczywistych potrzeb uczestników.