Kurs instruktorski Aerial jogi, poziom 2, 25-26.09.2021

Kurs uzupełniający, dedykowany wszystkim nauczycielom, którzy posiadają certyfikat ukończenia kursu instruktorskiego Aerial jogi*. To okazja do tego, aby poszerzyć wachlarz pozycji w zawieszeniu oraz dynamicznych sekwencji figur w hamaku. To również możliwość wymiany doświadczeń i rozwiania wątpliwości, które pojawiają się u początkujących nauczycieli aerial jogi.
Podczas 2 dni (13 h) pokażemy, jak dopasować zajęcia aerialowe do potrzeb poszczególnych grup odbiorców naszych zajęć. Kurs będzie zawierał następujące bloki: AERIAL ® DANCE, KIDS AERIAL® JOGA, RESTORATIVE AERIAL ® JOGA oraz AERIAL ® JOGA na poziomie średniozaawansowanym. Każdy uczestnik otrzyma manual z gotowymi scenariuszami zajęć oraz nagrania wideo z pozycjami tanecznymi oraz z 2 gotowymi choreografiami.
Od uczestników wymagamy dobrze opanowanej techniki aerial jogi na poziomie 1, a szczególnie znajomości podstawowych inwersji. Podczas bloków akrobatycznych będziemy ćwiczyć podskoki, przewroty i figury w zawieszeniu nad ziemią. Staną się one bazą do wykonywania późniejszych choreografii.
* W kursie mogą wziąć udział osoby, które uzyskały certyfikat w innych placówkach szkoleniowych i uczą aerial jogi lub innych, pokrewnych technik z wykorzystaniem hamaka.
SOBOTA
BLOK I 12:00 – 14:00
AERIAL ® JOGA na poziomie średniozaawansowanym + pozycje w parach
BLOK II 14:00 – 16:00
AERIAL ® DANCE – podstawowe pozycje, przejścia, zaploty
BLOK III 16:00 – 18:00
KIDS AERIAL® JOGA
NIEDZIELA
BLOK I 09:00 – 11:00
AERIAL ® DANCE – podstawowe pozycje, przejścia, zaploty
BLOK II 11:00 – 13:00
AERIAL ® CHOREO
Przerwa 13:00 – 14:00
BLOK III 14:00 – 15:30
AERIAL ® RESTORATIVE
BLOK IV 15:30 – 17:00
♡ zadanie testowe i utrwalenie zdobytej wiedzy poprzez wspólną praktykę
♡ końcowe pytania i dyskusja
♡ wręczenie certyfikatów
Miejsce kursu: FITOLOGY Klub jogi i fitnessu ul. Siedmiogrodzka 1 (lokal U7, wejście od ul. Giełdowej). Do dyspozycji kursantów będzie sala o powierzchni 111 m2, w pełni klimatyzowana i wentylowana, wyposażona w 18 stanowisk do Aerial jogi, a także lustra i akcesoria do jogi. Dodatkowo udostępniamy szatnię, prysznice i przestrzeń do relaksu między zajęciami. Klub znajduje się na bliskiej Woli, w pobliżu centrum Warszawy – na parterze, z własnym bezpośrednim wejściem, w nowoczesnym budynku InCity.
Zapisy:
e-mail: biuro@fitology.pl
tel. +48 500 712 102

Cena Early Bird

1100
Płatne do 16.08.2021
  • Czas trwania2 dni
  • Ilość godzin13 h
  • Liczba pozycji100
  • Manual i materiały wideo
  • Certyfikat instruktora Aerial® Jogi

Cena właściwa

1300
Płatne po 16.08.2021
  • Czas trwania2 dni
  • Ilość godzin13 h
  • Liczba pozycji100
  • Manual i materiały wideo
  • Certyfikat instruktora Aerial® Jogi
IMG_2768
Kulturoznawczyni, pedagożka i nauczycielka jogi, założycielka OMG yoga. Po wielu latach przygody z tańcem współczesnym i teatrem odnalazła jogę, jako najbardziej zrównoważoną praktykę psychofizyczną. W 2013 r. ukończyła studia podyplomowe „Relaksacja i joga” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a w kwietniu 2015 r. odbyła miesięczny kurs nauczycielski w Indiach, Goa (RYT 200). Zafascynowana pracą z grawitacją, zdobyła certyfikat instruktora w AerialYoga-Berlin oraz uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach aerial jogi i acroyogi u polskich i zagranicznych fascynatów tych technik (m. in. Milla Floryd, Liliana Polanco, Björn Heucke, Jason Namer, Almuth Kramer, Jeppe Skovgaard). Nieustannie szuka nowych sposobów pracy z hamakiem, również w treningu funkcjonalnym, dlatego została certyfikowanym trenerem TRX(R) GSTC. Monika do niedawna mieszkała w Niemczech i uczyła w największych studiach aerial jogi w Köln i Leverkusen. Jest autorką książki “Aerial joga – antygrawitacyjny flow”.
Monika Łazuk-Żuk, OMG yoga
IMG_2891
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją z akrobatyki. Finalistka wielu zawodów gimnastycznych i tanecznych w Polsce i Europie (tańce standardowe, modern jazz, street dance). Uczestniczka pokazów tanecznych oraz współtwórca choreografii projektu „KOSMOS” wystawionej w Resursie Obywatelskiej w 2014 roku.
Instruktorka Aerial jogi, która skradła jej serce od pierwszych zajęć łącząc wszystko to co jej bliskie. Instruktorka Animal Flow, Fitness, Pilates, Zumba Fitness, TMT. Obecnie zafascynowana afrykańskimi formami tańca m.in. Kuduro i afro-house. Twierdzi, że warto pokonywać swoje granice i bariery hartując tym ducha i ciało.
Anna Jaworska, instruktorka w klubie Fitology